Szlachetna paczka

Lepiej dostawać prezenty czy je dawać???
Społeczność naszej szkoły – nauczyciele i uczniowie przekonali po raz kolejny, że dobrze jest myśleć o innych i dawać. – Kolejny raz wzięliśmy udział w akcji Szlachetna Paczka. Nie potrafię ocenić wartości zakupionych darów dokładnie, ale myślę, że było to prawie 2000 zł – informuje pani Magdalena Śliwińska. – Wśród darów znalazły się kosmetyki, chemia, artykuły szkolne i łazienkowe oraz ubrania. Mam nadzieję, że wybranej przez nas rodzinie, dzięki takiej pomocy, będzie chociaż trochę lepiej i łatwiej przez najbliższy czas. Bardzo dziękuję zaangażowanym nauczycielom i uczniom, nie tylko za produkty, ale także za pomoc przy pakowaniu i przewożeniu. A na koniec…wszystkim nam życzę ogromnej wrażliwości na drugiego człowieka, a może wtedy świat stanie się odrobinę lepszy… – podsumowuje pani Magdalena. 

Udostępnij post

Przeczytaj również

Aktualności

klasa IIA – logistyk klasa IIA – mechatronik klasa IIC klasa IIIA – mechatronik klasa IIIB klasa IIIC klasa IVA klasa IVB klasa IVF

Aktualności

Technik mechatronik Technik logistyk Technik żywienia i usług gastronomicznych Kucharz Mechanik pojazdów samochodowych Klasa wielozawodowa

Adres Szkoły

Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim

ul. Świętego Mikołaja 6,

87-410 Kowalewo Pomorskie

Godziny Przyjęć

Sekretariat jest czynny:

Pn. – Pt.                7:00 – 15:00

Dyrektor Szkoły przyjmuje:

Wt.  8:00 – 10:00        Śr.  15:00 – 16:00

Pedagog szkolny:

 
 
 
poniedziałek – piątek godz. 11.00 – 14.00
 

 

Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim 2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content