Studniówka 2020

Studniówka w Zespole Szkół w Kowalewie Pomorskim

Maturzyści z klasy czwartej technikum w kowalewskim Zespole Szkół swoją studniówkę mają już za sobą. Najważniejszy w dorosłym życiu bal odbył się kowalewskim domu kultury w piątek 24 stycznia. Do tańca i szalonej zabawy zachęcał wszystkich DJ Sebi Wodzirej. Jednak teraz kurz już dawno opadł na parkiet, nadszedł więc czas na wzbogacanie wiedzy i szlifowanie umiejętności. Zaś od 4 maja „niech się dzieje wola nieba…”, jak napisał hrabia Aleksander Fredro.

Symbolicznego otwarcia studniówki dokonał dyrektor szkoły Bogdan Oskwarek. Dyrektor życzył młodzieży świetnej zabawy, a także za kilka miesięcy sukcesów na egzaminach oraz w pracy zawodowej. Podziękował ponadto rodzicom uczniów za pomoc i współpracę, zarówno podczas przygotowania studniówki, jak też przez wszystkie lata nauki.

Wychowawczyni klasy maturalnej Magdalena Śliwińska podkreśla ogromne zaangażowanie wielu osób, dzięki który możliwe było przygotowanie studniówki. – W przygotowania do studniówki aktywnie włączyli się oczywiście uczniowie – mówi wychowawczyni. – Ale serdeczne podziękowania należą się również wielu innym osobom. Między innymi właścicielom Pałacu Romantycznego w Turznie (a także osobie prywatnej), którzy sponsorowali młodzieży napoje – soki i napoje gazowane. W Turznie nasi kucharze odbywają zajęcia praktyczne, dlatego to bardzo sympatyczny gest ze strony współpracującej ze szkołą firmy. Niezwykle pomocni byli rodzice moich uczniów, szczególnie panie: Aneta Żurawska, Bożena Fałczyńska, Aneta Stępień i Anna Madej, które wspierały mnie organizacyjnie. W przygotowania włączyły się też panie: Renata Reiwer, Zofia Ossowska i Marzena Dunajska, które upiekły pyszne ciasta. Szczególne podziękowania za wsparcie w organizacji chcę ponadto złożyć ks. Michałowi Wyrębskiemu – mówi Magdalena Śliwińska.

Młodzież wykazała się ponadto wielkim poczuciem humoru i talentem artystycznym. Przed północą dla wszystkich gości zaśpiewał Elvis Presley, któremu towarzyszyli muzycy, wirtuozi dmuchanych instrumentów. Zabawa była przednia, atmosfera gorąca, zaś młodzież wspaniała. Okazuje się, że Król żyje i specjalnie zawitał do Kowalewa, aby wystąpić z krótkim recitalem. Wiadomo wszystkim, iż Król jest jeden, i wcale nie chodzi tu o pewnego Zenka, który oszalał. Jedna z piosenek gwiazdy wieczoru był specjalną dedykacją dla Magdaleny Śliwińskiej, wychowawczyni klasy czwartej.

Galeria

GALERIA

Zespół szkół w Kowalewie 2018 © Wszystkie prawa zastrzeżone.

Udostępnij post

Przeczytaj również

Aktualności

W czwartek 27 lutego br. rozegrany został finał szkolnego konkursu biologicznego „1 z 10”. Zwycięzcą został Łukasz Łakomiec z klasy czwartej technikum. – Dla każdego

Aktualności

Aktywne ferie w kowalewskim Zespole Szkół Podczas ostatnich ferii uczniowie Zespołu Szkół w Kowalewie Pomorskim mieli możliwość skorzystania z sali gimnastycznej oraz pracowni komputerowej. Jak

Adres Szkoły

Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim

ul. Świętego Mikołaja 6,

87-410 Kowalewo Pomorskie

Godziny Przyjęć

Sekretariat jest czynny:

Pn. – Pt.                7:00 – 15:00

Dyrektor Szkoły przyjmuje:

Wt.  8:00 – 10:00        Śr.  15:00 – 16:00

Pedagog szkolny:

Wt.  11:00 – 15:00        Śr.  11:00 – 15:00

Pt. 10:00 – 13:00

Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim 2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content