Konkurs z biologii

W czwartek 27 lutego br. rozegrany został finał szkolnego konkursu biologicznego „1 z 10”. Zwycięzcą został Łukasz Łakomiec z klasy czwartej technikum. – Dla każdego uczestnika zostało przygotowane stanowisko na wzór stanowisk z teleturnieju, konkursowi towarzyszyła ponadto teleturniejowa oprawa dźwiękowa, co jeszcze bardziej pozwoliło naszym finalistom wczuć się w prawdziwy klimat słynnego programu, który prowadzi Tadeusz Sznuk – mówi pani Joanna Sokołowska. – Nasz finałowy etap przebiegł w przyjemnej atmosferze, można powiedzieć, że czasami było nawet wesoło. Po kilku rundach pytań do ostatecznej rozgrywki przeszli: Łukasz Łakomiec, Damian Madej oraz Monika Araszkiewicz. Trzeba przyznać, że Łukasz od  startu do mety trzymał pełną kontrolę nad uczestnikami, odpowiadając bezbłędnie na każde pytanie. Dlatego też tytuł zwycięzcy konkursu „1 z 10” przypadł właśnie jemu – opisuje pani Joanna. Na kolejnym miejscu uplasowała się Monika, zaś trzecie miejsce przypadło Damianowi. Organizatorzy, czyli Natalia Sulecka, Szymon Malanowski (oboje z klasy drugiej technikum) oraz pani Joanna Sokołowska jeszcze raz serdecznie dziękują oraz składają gratulacje wszystkim uczestnikom.

Galeria

GALERIA

Zespół szkół w Kowalewie 2018 © Wszystkie prawa zastrzeżone.

Udostępnij post

Przeczytaj również

Aktualności

O programie Ulotka informacyjna

Aktualności

Serdecznie dziękujemy firmie P.H.U. Gra-Mar Joanna Woźniak z Kowalewa Pomorskiego #GraMar za podarowanie leżaków Dzięki nowemu sprzętowi relaks uczniów w czasie wolnym od zajęć jest

Adres Szkoły

Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim

ul. Świętego Mikołaja 6,

87-410 Kowalewo Pomorskie

Godziny Przyjęć

Sekretariat jest czynny:

Pn. – Pt.                7:00 – 15:00

Dyrektor Szkoły przyjmuje:

Wt.  8:00 – 10:00        Śr.  15:00 – 16:00

Pedagog szkolny:

 
 
 
poniedziałek – piątek godz. 11.00 – 14.00
 

 

Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim 2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content