Wyjazd integracyjny z mitologią w tle

Integracja z mitologią w tle
21 października uczniowie klas 1 F i 1 D uczestniczyli w wycieczce integracyjnej. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Krzysztof Zaniewski, Mariusz Głowacki i Tomasz Wroński.
Najpierw, w formule gry terenowej, zwiedzaliśmy Ciechocinek. Z pomocą mapy szukaliśmy wybranych budynków w tym pięknym uzdrowiskowym mieście, poznawaliśmy także ich historię. Następnie pojechaliśmy na Rancho pod Olszyną. Tu czekały na nas kolejne atrakcje – strzelanie z wiatrówki, przejażdżki konne i sportowe zabawy integracyjne. Było także ognisko i pieczone kiełbaski. Kto chciał, mógł choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy Grek pod Troją, kryjąc się we wnętrzu ogromnego drewnianego konia (kłania się mitologia
). Uroki miejsca i niezwykle sympatyczni gospodarze sprawili, że pobyt na Rancho pod Olszyną na pewno zapamiętamy na długo.
Wracając do Kowalewa wjechaliśmy jeszcze do Cinema City w Toruniu, gdzie obejrzeliśmy film pt. „Ikar – legenda Mietka Kosza”. Przedstawiono w nim poruszającą historię wybitnego pianisty jazzowego Mieczysława Kosza.

Galeria

GALERIA

Adres Szkoły

Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim

ul. Świętego Mikołaja 6,

87-410 Kowalewo Pomorskie

Godziny Przyjęć

Sekretariat jest czynny:

PN. – CZW. – PT.  7:00 – 15:00

WT.  7:00 – 17:00            ŚR. 7:00 – 16:00

Dyrektor Szkoły przyjmuje:

WT.  8:00 – 10:00        ŚR.  15:00 – 16:00

Pedagog i Psycholog szkolny:

WT.  10:00 – 15:00        ŚR.  10:00 – 14:30

PT. 8:30 – 11:00

Zespół szkół w Kowalewie 2018 © Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content